Про компанію

Компанія Технопідйом заснована в 2007 році і динамічно розвивається, спеціалізуючись на продажу, оренді та сервісному обслуговуванні підйомної техніки та вантажної техніки, а також іншої техніки спеціального призначення.

Компанія представляє на Українському ринку техніку від провідних світових виробників:

Dinolift (Фінляндія) - провідний європейський виробник причіпних і самохідних підйомників з телескопічною і важільно-телескопічною стрілою. Підйомники Dino зарекомендували себе як техніка найвищої якості з максимальною ергономікою при експлуатації. Використання підйомників Dino тягне мінімальні експлуатаційні витрати, завдяки можливості використання здвоєної системи забезпечення акумулятори + двигун від бензину (дизеля). Завод Dinolift пройшов сертифікацію згідно стандартів ISO 90001, ISO 14001.

Genie industries (США) - американська компанія, заснована в 1966 році, яка займається виробництвом підйомно-транспортного обладнання і здатна вирішувати будь-які виробничі завдання. Підйомні платформи та телескопічні навантажувачі створюються з використанням самих жорстких стандартів, що дозволяє поліпшити якість, знизити вартість і зберегти виняткову цінність на роки. Підйомники Genie зарекомендували себе як еталон у своїй галузі, що робить дану техніку найбільш популярною серед покупців у світі в своєму класі.

Haulotte Group (Франція) - Haulotte Group входить до трійки провідних виробників підйомного обладнання в світі. Лінійка підйомників Haulotte включає в себе більше 60 моделей, серед яких: самохідні підйомники ножицевого, колінчастого, телескопічного і щоглового типів, причіпні підйомники, несамохідні щоглові підйомники, телескопічні навантажувачі.

Продаж підйомної техніки та вантажної техніки

Компанія Технопідйом є офіційним представником заводу Dinolift (Фінляндія) і партнером з продажу та обслуговування техніки заводів Genie Industries (США), Haulotte Group (Франція), SkyJack (Канада), Clark (Німеччина), Faresin (Італія), Merlo (Італія).

Також ми здійснюємо постачання техніки з малим напрацюванням, яка використовувалася на виставках в якості демонстраційного обладнання і має мінімальне напрацювання. В основному це самохідні і трейлерні підйомники, вилкові навантажувачі, телескопічні навантажувачі, мінінавантажувачі. Вся продавана нами техніка має сертифікат відповідності Українським стандартам і комплектується паспортами з інструкцією російською мовою.

Оренда підйомної техніки та вантажної техніки

Орендний парк компанії включає:
- самохідні підйомники-ножиці Haulotte і Genie з робочою висотою до 18 метрів
- самохідні колінчаті (ліктьові) підйомники Haulotte і Genie, до 26 метрів
- самохідні підйомники з телескопічною стрілою Haulotte до 25 метрів
- причіпні (трейлерниі) підйомники Dinolift до 26 метрів
- телескопічні навантажувачі JCB
- дизельгенератори від 5 до 260 кВт
- вилкові навантажувачі
- мінінавантажувачі.

Все обладнання, що здається в оренду, має відмінний технічний стан, який підтримується нашими фахівцями, що пройшли стажування.

Компанія постійно розширює асортимент обладнання і прагне до поліпшення якості пропонованих товарів і послуг. Професійний аналіз побажань клієнта є початком нашого сервісу. Ми індивідуально підходимо до ваших побажань і намагаємося знайти оптимальне з усіх сторін рішення Ваших потреб. Для кожного ми знайдемо правильне рішення у виборі техніки і кращі ціни.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create