Фінська компанія Dinolift Oy - лідер в області виробництва причіпних підйомників, вводить нову серію підйомників на гусеничному ходу. Компанія Dinolift розробляє і випускає на ринок високоякісні підйомники для робіт на великих висотах, які забезпечують високий рівень безпеки та екологічну чистоту робіт, що проводяться. 70% випущених автовишок торгової марки DINO ® реалізується за межами Фінляндії, у більш ніж 40 країнах.

Нові підйомники серії XTC мають три моделі 165XTC, 185XTC і 220XTC з робочими висотами 16.5, 18.5 і 22 метра відповідно. Гусеничні підйомники Dinolift, які вже добре зарекомендували себе, при роботі в найтяжчих умовах будуть незамінні для виконання різних робіт на висоті.

Переваги нових підйомників Dinolift серії XTC
Підйомники серії XTC cпроектовані для робочих майданчиків з складним ландшафтом. Малий поверхневий тиск дає можливість рухатися і на м'якому грунті, а колінчаста стріла забезпечує легкий доступ до робочих об'єктів. Дані підйомники мають чудову здатність долати підйом 43%. Підйомник вирівнюється аутригерами на ухилі до 16˚. Для застосування в приміщенні на машині можна встановити білі гусениці (додаткове обладнання), щоб уникнути слідів на підлозі.
Ця підйомна техніка легко доступна з точки обслуговування, до того ж підйомники серії XTC мають радіокерований пульт.

Гусеничний підйомник DINO 165XTC
Рухомий і потужний гусеничний підйомник Dinolift характеризується максимальним вильотом стріли при максимальному навантаженні. Підйомник має чудовий кліренс для складних робочих майданчиків. Підйомник DINO 165XTC стійкий при їзді по нерівній поверхні, траки і стріла підйомника управляються пропорційно.

Гусеничний підйомник DINO 185XTC

Новий підйомник на гусеничному ходу - DINO 185ХТС - вузький, компактний і призначений для нерівного грунту. Завдяки цим властивостям, машину легко використовувати в обмеженому просторі. Опорні лапи піднімають машину на висоту до одного метра, так що невеликий візок легко може під'їхати під шасі. Опорні лапи легко встановити рівно навіть на складній поверхні. Система самовирівнювання поставляється як додаткове устаткування.

Завдяки потужній системі приводу підйомник DINO 185ХТС рухливий навіть на складних робочих об'єктах. Гусениці управляються пропорційно. Завдяки конструкції шасі підйомник DINO 185ХТС - стабільний навіть на похилій поверхні.

Гусеничний підйомник DINO 185XTC
Дизельний колінчастий підйомник 220XTC виробництва DINO має вагу 3,2 т, висота платформи підйомника 22,1 м, вантажопідйомність платформи 0,2 т.
Сучасний дизайн надає підйомнику елегантний вигляд, і тим не менш - всі точки, що вимагають обслуговування, перебувають легко під рукою.

Технічні характеристики нових гусеничних підйомників серії XTC: